مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان- اخبار مجله
اخبار مجله

حذف تصاویر و رنگ‌ها
-به اطلاع کلیه پژوهشگران میرساند، مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان طبق ارزشیابی های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی معاونت تحقیقات و فناوری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی، در نمایه Q3  قرار گرفته است و بزودی در سایت مجله نیز درج خواهد شد. 
لینک خبر:  
http://rsf.research.ac.ir/

-طبق بخشنامه ابلاغی از سوی معاون محترم تحقیقات و فن آوری به کلیه مجلات دانشگاهی در مورخه 1397/۰۱/14 « مقرر گردید از ابتدای سال ۱۳۹۷ ثبت و نمایش شناسه رایگان ORCID برای تمامی نویسندگان کشور الزامی گردد». جهت ثبت نام به سایت https://orcid.org/  مراجعه فرمایید.

-مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در  پایگاه  (Directory of Open Access Journals (DOAJ نمایه شده است.

- مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بصورت متن باز (open access) متن کامل مقالات منتشر شده را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

AWT IMAGE
-مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تحت لیسانس Creative Commons Attribu­tion-NonCommercial 4.0 International Licenseبوده و بر این اساس، چاپ و انتشار مطالب مندرج در این مجله با شرط ذکر منبع و نام مجله، و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است.

AWT IMAGE  
-لطفا فرم تعهد نامه را در بخش راهنمای نویسنده گان/راهنمای نگارش مقاله قبل از فرستادن مقاله ظرف مدت یک هفته تکمیل و از طریق پست الکترونیک مجله به دفتر مجله ارسال نمایید
-مقالات مجله دانشگاه علوم پزشکی کردستان به شناسه مقاله DOI مجهز شد.

-مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی  کردستان در سایت مرجع داخلی-ایرانی هزار سایت قابل مشاهده می باشد. 
                                                                                                   

نشانی مطلب در وبگاه مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:
http://sjku.muk.ac.ir/find.php?item=1.69.32.fa
برگشت به اصل مطلب